ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Czm są rękawiczki iGLOVES.pl ?
Rękawiczki są innowacyjnym produktem zapewniającym możliwość obsługiwania telefonów i innych urządzeń wyposażonych w ekrany dotykowe. 

2. Jak działają rękawiczki? 

Ekrany dotykowe typu pojemnościowego rozpoznają miejsce styku palca z ekranem dzięki niewielkiemu napięciu jakie posiada ludzkie ciało. Mając na dłoniach zwykłe rękawiczki napięcie nie jest przekazywane z palców na ekran i telefon/tablet nie jest w stanie rozpoznać punktu styczności. 
Rękawiczki iGLOVES.pl posiadają wplecione specjalne włókna, które przewodzą elektryczność i dzięki temu telefon jest w stanie rozpoznać punkt w którym dotykamy ekranu i dzięki temu pracować w normalny sposób. 


3. Z jakimi urządzeniami działają rękawiczki? 

Rękawiczki działają ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w ekran dotykowy typu pojemnościowego. 
Od kilku lat ogromna większość smartphonów i tabletów wyposażona jest w tego typu ekrany. Ekrany pojemnościowe pojawiają się również na przenośnych nawigacjach, aparatach fotograficznych i innych. Rękawiczki będą również obsługiwały urządzenia sensoryczne takie jak odtwarzacze MP3 itp. 
Nie ma znaczenia jakiej firmy jest urządzenie, nasz produkt działa bez względu na producenta. Czy jest to SAMSUNG, APPLE, LG, SONY możesz mieć pewność, że nasz produkt je obsługuje. 

 

4. Czy do rękawiczek potrzebuję dodatkowego wyposażenia?
Nie, rękawiczki do prawidłowego działania nie wymagają żadnych dodatkowych urządzeń (baterii, dostawek, wskaźników itp.).

5. Gdzie moge kupić rękawiczki?

Aktualnie rękawiczki można kupić poprzez stronę iGLOVES.pl. 
W najbliższej przyszłości rękawiczki MOBiDO będzie można kupić w sieci wybranych salonów z akcesoriami do telefonów komórkowych na terenie całego kraju.
 

6. Czy precyzja działania rękawiczek jest taka sama jak palców?
Precyzja obsługi urządzenia w rękawiczkach w porównaniu do placów jest nieznacznie słabsza. Ale nie przeszkadza to w żadnym stopniu w normalnym użytkowaniu - wymagana jest odrobinę większa dokładność we wskazywaniu wybranego pola na ekranie. Obejrzyj film ukazujący test rękawiczek w dziale HOME -> VIDEO. 

7. Jak pielęgnować rękawiczki?
Rękawiczki pielęgnujemy w standardowy sposób. Zalecane jest pranie ręczne w temperaturze max 30oC  bez używania aktywnych wybielaczy. Rękawiczek nie należy wirować.